© Kreativna mreža Panonika 2019.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
info

Prati nas

Program

Hajde festival

PETAK

Program

Hajde festival

PETAK  12.07.

MODERACIJA

17.00      Otvaranje Kapija

              In a Cocoon - Louis Haag

18:00     Ceremonija otvaranja Festiva

             Na srpskom i engleskom

18:20      Che Stress

              Jakob Sambeth & Jean-David L'Hoste Lehnrrer

18:45      Bang Bang

              Compagnie Digestif

19:45      Ècout voire

              Gabriel Obergfell

20: 30    Belonging to no one

              Rad Sam Company

21: 30     Vergissmeinnicht

              Linda and Silvan  

22:00     Uncover

              Jasmin Kinoglu 

22: 30    Sve(Je)Dno

              Institut za umetničku igru

23:20     Život i Promena

              Jelena Tošić i Tina Stanojević​

Plato

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Gorski Smeško Stage

Main Stage

Main Stage

Gorski Smeško Stage

Gorski Smeško Stage

Gorski Smeško Stage

24:00    DJ

Main Stage

SUBOTA  13.07.

MODERACIJA

17.00      Otvaranje Kapija

              In a Cocoon - Louis Haag

18:00     The Nose Knows

             Rochelle Gatt ​

19:00     Two Of Us

             Olivia Ronzani & Gabriel Obergfell​

19:40     Coming Soon

             Anna and Angie​

20:00    The Loath and the Love

             RAMóN SILVESTRE​

20:45    Gospodar Muva

             Dramski studio mladih gradskog pozorišta Bečej

22:00    Ana Impresije

             Đačka Scena Šarene Iskrice​

23:20    Ines / Had

             Alex Zain & Mina Ćirić

24:00    DJ

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Main Stage

Plato

Gorski Smeško Stage

NEDELJA 14.07.

MODERACIJA

17.00      Otvaranje Kapija

              In a Cocoon - Louis Haag

18:00     Summer Flow

             NS AcroBalance

18:20     Cut Off Point

             Rade Obradović & Alex Zain

19:00     That's All? 

             Anne Sauvageot

19: 20    KISS

             Alice in Wonderband

Main Stage

Plato

Plato

Main Stage

Main Stage

20:00    Ceremonija zatvaranja festivala

             na srpskom i engleskom

Main Stage

20:45    Život Moj

             Fakultet Umetnosti Pristina-Zvecan ​ 

22: 40   Pitch!

             Jenny Szabo

23:40    DJ

Main Stage

Main Stage

Main Stage

'* Organizator zadržava pravo izmene programa.

U slučaju manje kiše program će se održavati po planu (ponesite kišobrane!)
U slučaju kijameta, program se tog dana otkazuje.